top of page

💡 Ideas and Suggestions

Public·143 members

Slavia AS Řím přenos 9 listopadu 2023

Informace o pořadu. Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA. Žánr: Fotbal. Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT4 Sport 26.10.2023 20 ...

AS Řím evropská liga, live stream, přímý přenos, TV Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasů evropské ligy SK Slavia Praha - AS Řím a odvety AS Roma - SK Slavia Praha. Live přenos začíná pár minut před ... AS Řím vs. Slavia v TV: kde sledovat Evropskou ligu živě? 25. 10. 2023 — Přímý přenos utkání skupinové fáze Evropské ligy mezi Slavií a AS Řím vysílá stanice ČT Sport. Předzápasové studio začíná ve 20:30. Textový ... Sledovat Fotbal: AS Řím - SK Slavia Praha online Informace o pořadu. Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA. Žánr: Fotbal. Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT4 Sport 26.10.2023 20 ... Slavia - AS Řím | ONLINE | 9.11.2023 18:45 - iSport.cz - Blesk Evropská liga - 4. kolo - Online přenos - Slavia : AS Řím - 9. listopadu 2023 18:45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout ... Fotbal: AS Řím - SK Slavia Praha na ČT Sport - TV program 26. 10. 2023 — Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA (225 min) O víkendu čeká hráče AS derby s Laziem, i proto se objevují spekulace, že na trávník v Edenu nevyšle José Mourinho nejsilnější možnou sestavu. Moudřejší budeme chvíli před výkopem, tak se dívejte! (22:44:35) SK Slavia Praha Sešívaní zatím prožívají sezonu jako na houpačce. V povedených zápasech jen těžko hledat chyby, jiné duely ale hrubě nevycházejí. Pražanům se nepodařily dva z posledních tří zápasů – v Římě a tento víkend s Plzní. Poslední utkání bylo překvapení výsledkově i herně. Slávisté byli horším týmem a zdálo se, že hrají bez nasazení. Červenobílí po prohře 1:2 přišli o vedení v lize. SK Slavia Praha - AS Rím (Európska liga) | Onlajny. euAS Řím Ani sezona Římanů zatím není ani zdaleka bezchybná. Však v italské lize se celek z hlavního města nachází na sedmém místě, a to se na něj teprve vyšplhal, neboť z posledních pěti zápasů hned čtyři vyhrál. Uplynulý víkend Římané přehráli Lecce 2:1 přesto, že po devadesáti minutách prohrávali 0:1. V Evropské lize Vlci píší jiný příběh – čtyři zápasy – čtyři vítězství – hladká cesta za postupem. ASR 2:0 SLA | AS Řím - SK Slavia Praha (Evropská liga) 26. 10. 2023 — Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi! 90+4. Konec zápasu. 90+3. Hraje se na polovině Slavie. AS Řím vs. Slavia Praha: Evropská liga dnes živě 26. 10. 2023 — Zápas AS Řím se Slavií sledujte ve čtvrtek od 21:00 v přímém přenosu na ČT Sport. sipka Získejte bonus zdarma a vsaďte si na evropské poháry. AS Řím - SK Slavia Praha - Evropská liga UEFA | Česká televizeVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž108 minutAS Řím - SK Slavia PrahaZkrácená repríza27. 10. 2023 na ČT sportStopáž212 minutAS Řím - SK Slavia PrahaZákladní skupina26. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž112 minutReal Betis - AC Sparta PrahaZkrácená repríza6. Fotbal: AS Řím - SK Slavia Praha na ČT Sport| TV program – programy více než 100 televizních stanic26. říjen20:30 › 00:20Vyhledat na Seznam. czPřímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA (225 min)skryté titulkyReklamaDoporučujemeRosamunde Pilcher: Hodina rozhodnutí9. listopad 20:00Zlatá labuť (33)9. Evropská liga živě: AS Řím - Slavia 26. 10. 2023 — Sledovali jste on-line přenos z utkání základní skupiny fotbalové Evropské ligy mezi AS Řím a Slavií Praha.