top of page

💡 Ideas and Suggestions

Public·139 members

Freiburg Bačka Topola přenos živě 9 listopadu 2023

Evropská liga - 3. kolo - Online přenos - Backa Topola : Freiburg - 26. října 2023 18:45 ; Držení míče: 41 % : 59 %. ; Střely na branku: 3:5. ; Střely mimo: 3:7.

71' Nicolas Höfler rozehrává volný kop na útočné polovině. 70' Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek má náskok a pokračuje v dobré hře. 68' ze hřiště odchází Miloš Vulić, přichází Miloš Pantović. 67' Ricu Doan se pokoušel propracovat do dobré pozice pro zakončení, ale v době přihrávky byl ve špatném postavení. Píská se ofsajd. 65' Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat před branku soupeře. Mnoho fotbalové krásy k vidění není. 62' Michael Gregoritsch to vzal na sebe na druhé straně, ale ani on neměl seřízená mířidla. 61' Ifet Djakovac se dostal do zakončení, ale stav zápasu se nemění, branku totiž netrefil. SC Freiburg - TSC Backa Topola Stats Keep up with all of the Europa League action on Eurosport. Get the latest SC Freiburg - TSC Backa Topola stats and match highlights. Фрајбург Бацк Топола uživo 9 новембар 2023 Гледајте před 4 hodinami — Freiburg v Bačka Topola Odds | Tips, Stats & Match Betting пре 29 минута — Live Scores. Europa League. All Competitions; Premier League; ... Backa Topola - Freiburg | ONLINE | 26.10.2023 18:45 - iSport.cz Evropská liga - 3. kolo - Online přenos - Backa Topola : Freiburg - 26. října 2023 18:45 ; Držení míče: 41 % : 59 %. ; Střely na branku: 3:5. ; Střely mimo: 3:7. 48' Saša Jovanović fauloval soupeře v pokutovém území, následovat bude penalta. Hostující celek se dostal před branku, Michael Gregoritsch zakončoval a jeho pokus odrazil Nemanja Stojić na rohový kop. 46' Utkání pokračuje druhým poločasem dál a zdá se, že ani jeden trenér neudělal změnu v sestavě. 45+5' První poločas skončil. 45+4' V poklidném tempu se poločas dohrává, šance k vidění nejsou. 45+1' ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Michael Gregoritsch. Matthias Ginter to vzal na sebe, vyrovnat se mu nepodařilo, ani on nevypálil přesně. 43' Centr se snesl před branku, zakončoval Nicolas Höfler, projektil končí vedle. Form and head to head stats Backa Topola vs Freiburg UEFA Europa League match Backa Topola vs Freiburg 26.10.2023. Preview and stats followed by live commentary, video highlights and match report. 42' Noah Weißhaupt vypálil z dobré pozice, domácí Goran Antonić jen odrazil míč do zámezí, bude následovat rohový kop. 39' Hostující celek se z vyrovnávající branky radoval předčasně, VAR totiž odhalil, že vstřelení branky předcházel ofsajd. Gól neplatí, 36' Miloš Vulić se propracoval do zakončení, ale jeho pokus na poslední chvíli zblokoval soupeř. 33' Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy. Diváci nyní sledují nepříliš atraktivní fotbalovou podívanou. 30' Půlhodina hry je pryč, zatím jsme viděli několik zajímavých šancí a jedna z nich skončila gólem. Střídání v týmu TSC Bačka Topola: ze hřiště odchází Saša Jovanović, přichází Aleksandar Ćirković, ze hřiště odchází Ifet Djakovac, přichází Petar Stanić, ze hřiště odchází Nemanja Petrović, přichází Bence Sós, ze hřiště odchází Miloš Cvetković, přichází Jovan Vlalukin. 78' Maximilian Eggestein se dopustil faulu v souboji se soupeřem, Milan Radin odnesl jeho důraznou hru. 75' Freiburg dokázal navýšit své vedení a dál pokračuje v dobré hře. Domácí se tak tak brání. 73' Freiburg právě vstřelil branku! Máme tu hattrick, hostující celek se zaslouženě dostává do dvoubrankového vedení, svůj skvělý výkon třetí brankou korunuje VINCENZO GRIFO. Asistence: Ricu Doan. Фрајбург Бацк Топола uživo online 09.11.2023 Ливе ХД Freibur před 5 hodinami — Freiburg vs TSC Bačka Topola: All the latest UEFA Europa League Group stage match information including stats, form, history, and more. Šport v TV Live - Futbal Dnes nie je na programe ani jeden priamy prenos. Zajtra 8.11. tvcom.cz. Zajtra. 05 9.11. SC Freiburg - Backa Topola, Futbal (muži), Európska liga, 4. kolo. (ŽIVÝ PŘENOS) Häcken Karabach Přímý přenos 5 října 2023 4. 10. 2023 — Freiburg West Ham Marseille Brighton Sporting Atalanta zobrazit 2 Bačka Topola – Olympiakos 5. 72 - 4. 25 - 1. 58 AS Řím – Servette ... Kanonáda ve ve Frankfurtu skončila smírně, Leverkusenu 29. 10. 2023 — Bačka Topola. Leverkusen odrazil útok mistrovského Bayernu Mnichov a v čele tabulky má na něj náskok dvou bodů. Frankfurt po 24. minutách ...