top of page

💡 Ideas and Suggestions

Public·123 members

[sot] Astana Ballkani drejtpërdrejt live 9 nëntor 2023


20 sht 2023 — Partizani Astana transmetim i drejtpërdr (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and ((UEFA Europa Conference League ...


Ashtu si ndeshjen e parë Breidbaldik fitoi me rezultat 1-0 për të kaluar tutje në grupe... LIVE| Përfundon pjesa e parë, Ballkani në disavantazh ndaj Batespara 2 muajve - Klan Kosova45′ Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes në mes Bate Borisovit dhe Ballkanit. Skuadra nga Bjellorusia po avancon me golin e Artem Kontsevoyit i cili realizoi shënoi në minutën e 30-të të takimit. Rezultati... Hidhet shorti për grupe në Champions League, këto janë ekipet që do ndeshen me njëra-tjetrënpara 2 muajve - RTV 21Është hedhur shorti për grupe në Champions League, ku 32 ekipe janë ndarë në tetë grupe për të luajtur me njëra-tjetrën. Ballkani në grupet e Conference League, Ilir Daja bën historinëpara 2 muajve - Java NewsPër të dytin sezon radhazi, Ballkani i Ilir Dajës ka siguruar biletën e grupeve të Conference League. Nis shorti i Champions League në Montecarlo, ja si janë ndarë skuadrat në vazopara 2 muajve - Syri. net KosovaNë Montecarlo ka nisur ceremonia e hedhjes së shortit të kompeticionit më të rëndësishëm Evropian për klube, UEFA Champios League. 32 skuadra do të ndahen në tetë grupe me nga katër skuadra, ndërsa pritet... VIDEO/ Bate zhbllokon rezultatin, Ballkani nën presionpara 2 muajve - SuperSportBate Borisov – Ballkani 1-0 30′ – Pa u mbushur gjysmë ore lojë, Bate zhbllokon rezultatin me Koncevoy, 1-0 23′ – Drithërima në portën e Ballkanit, shpëton mrekullisht pa u ndëshkuar skuadra e Dajës. 11′... Struga nuk ia del, eliminohet nga Breidablikpara 2 muajve - RTSHStruga e Shpëtim Duros ndalet këtu, në fazën e play off të Ligës së Konferencës. Kampionët e Maqedonisë së Veriut, për herë të parë në një stad të tillë, kanë arritur të bëjnë historinë me paraqitjet dhe... Merr fund aventura e Strugës në Evropëpara 2 muajve - RTKKlubi shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Struga është eliminuar nga Liga e Konferencës. Kundërshtarët e Ballkanit: Dinamo, Plzeni e AstanaKundërshtarët e Ballkanit: Dinamo, Plzeni e Astanapara 2 muajve - Koha. netTë premten është tërhequr shorti për fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, pjesë e të cilit ishte edhe kampioni i Kosovës, Ballkani. Ballkani ishte në mesin e 32 skuadrave të përfshira në short, të... Kundërshtarët e Ballkanit: Dinamo, Plzeni e Astanapara 2 muajve - FlakaTë premten është tërhequr shorti për fazën e grupeve të Ligës së Konferencës, pjesë e të cilit ishte edhe kampioni i Kosovës, Ballkani. Roma “peshkon” skuadra të lehta, grup i lehtë për Liverpoolinpara 2 muajve - Top ShqipUEFA zhvilloi sot në sallën “Grimaldi Forum” në Monako ceremoninë e hedhjes së shortit të fazës në grupe të Ligës së Europës. Grupi A West Ham United Olympiacos Freiburg Backa Topola Grupi B Ajax Marseille... [[SOT<<<]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 21 sht 20 sht 2023 — Partizani Astana transmetim i drejtpërdr (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and ((UEFA Europa Conference League ... Ndeshja fillon në orën 20:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Mezokovesdi Varosi”. Ndeshjen... VIDEO/ Radic pa fat, Struga pranë golit të barazimitpara 2 muajve - SuperSportBreidablik – Struga 1-0 Shënues: Einarsson 3′ 56′ – Çfarë mundësie për Strugën! Radiç fare pranë portës, nuk arrin të shënojë me kokë. 3′ – E nis shumë keq ndeshjen Struga, e cila pëson që në minutën e... Ballkani do me çdo kusht fazën e grupeve, Daja me një ndryshim në formacion ndaj Batespara 2 muajve - SuperSportKampionët e Kosovës, Ballkani, janë 90 minuta larg fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. Pas fitores 4:1 në ndeshjen e parë, krejt çka i duhet skuadrës nga Suhareka është të ruajnë avantazhin prej... Shorti i Champions/ Grup “ferri” për Milanin, me fat City, Bayern dhe Barcelona, kënaqet edhe Interpara 2 muajve - Vizion PlusHidhet shorti i fazës së grupeve të Champions League. Grupi i “ferrit” konsiderohet ai që vë përballë PSG, Milan, Borusia Dortmund dhe Njukasell. FC Ballkani Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat Kur të fillojë ndeshja, ju do të jeni në gjendje të ndiqni FC Ballkani vs FC Astana rezultatin e drejtpërdrejtë , minutë pas minute rezultate të azhurnuara ... KF Ballkani, Live on TV Futboll KF Ballkani - ku mund të shikoni drejtpërdrejt në TV, rezultatet më të fundit, permbledhje, transmetimet falas. Struga e Shpëtim Duros nuk ia del, eleminohet nga Conference Leaguepara 2 muajve - AlbeuStruga duhet të provojë përsëri për të shkuar në grupet e Conference League. Conference League, Struga nuk ia del, i jep lamtumirën Europëspara 2 muajve - Ora newsSkuadra e parë shqiptare që zbriti në fushën europiane të enjten oëe raundin play off të Conference League ishtë Struga. [TV DREJTPËRDREJT@@] Erzeni Dinamo Tirana (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 (TV DREJTPËRDREJT Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)Match 6: Farul Constanța (ROU) - Sheriff ... Kampioni i Kosovës, ka epërsi prej 4-1, pasi fitoi javën e kaluar në Prishtinë,... Hidhet shorti i Champions League për sezonin e ri, përballje interesantepara 2 muajve - Indeks onlineËshtë hedhur shorti për fazën e grupeve të Ligës së kampionëve për sezonin 2023/2024. Grupi i vdekjes pritet të jetë ai F, ku PSG, Borusia Dortmund, Milan dhe Newcastle United do të përballen mes vete,... Formacionet zyrtare: BATE Borisov – Ballkanipara 2 muajve - ZeriJanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshes kthyese BATE Borisov – Ballkani në kuadër të Ligës së Konferencës. Përballë këtë herë do të kenë Astanën, skuadra që ka dominuar futbollin kazak në vitet e fundit. Duke fituar 7 herë titullin kampion prej vitit 2014. “Duhet të jemi me këmbë në tokë. Astana ka mbi 90 takime në Europë. Ka marrë pjesë edhe në grupet e Champions League, ” ka deklaruar tekniku Daja në konferencën për shtyp përpara kësaj ndeshjeje. Aktualisht Ballkani pas dy ndeshjeve është në vendin e dytë në grup me 3 pikë po aq sa edhe Dinamo e Zagrebit dhe 3 më pak se kryesit e Viktoria Plzen që e kryeson Grupin C, ndërkohë që Astana është vendin e fundit me 0 pikë pas po kaq ndeshjesh. Dëshira nuk mjafton! Partizani eliminohet nga Astana, kalimi në grupet e Conference League mbetet ëndërrpara 2 muajve - Top ChannelPartizani nuk ia del të kualifikohet në fazën e grupeve të Conference League. Skuadra e kuqe barazoi 1-1 me Astanën në ndeshjen e kthimit në “Elbasan Arena”, por me rezultat të përgjthshëm 2-1 (humbi 1-o... Kualifikimi në grupet e Conference League, zbuloni shifrën që përfiton Ballkanipara 2 muajve - Bota SotBallkani u kualifikua në grupet e Ligës së Konferencës, për herë të dytë në histori. FC BALLKANI – Football Club Ndeshja e radhës · VS · Stadiumi: Astana Arena, Astana Data: 09.11.2023 · Fanelat e klubit · Vendas · Musafir · Ndresa e tretë · Galeria ... (hd live##) Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt live 10 ... Astana/Dinamo Tbilisi HAM-FC FC -HAM CSKA 1948 Steaua Bucharest CSK-STE STE-CSK Differdange Maribor/Birkirkara DIF-MAR MAR-DIF Ballkani/Ludogorets Razgrad ... FC BALLKANI – Football ClubPërfaqësuesit e medias duhet të regjistrohen paraprakisht për të hyrë në ndeshjet e Fc Ballkanit në shtëpi (përveç atyre me karta akreditimi për sezonin 2022). Bëhet regjistrim i veçantë për ndeshjet ndërkombëtare. Regjistrimet për akreditimet për ndeshjet e fazës së grupeve të Konferencës së UEFA-s të së enjtes do të mbyllen të hënën në orën 14:00. Për akreditimet për ndeshjet jashtë vendit ose në ligën/kupën A, ju lutemi pyesni veçmas me e-mail. me postë Ky formular plotësohet për akreditimet e mediave për ndeshjet ndërkombëtare të Ballkanit në shtëpi. Afati i fundit për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Konferencës UEFA (e enjte) është javën e ndeshjes të hënën në orën 14:00. Struga humbi edhe ndeshjen e dytë ndaj Breidablikut me rezultatin 1:0, rezultat me të cilin kishte humbur... Ballkani në disavantazhpara 2 muajve - Koha. netBATE Borisov ka kaluar në epërsi ndaj Ballkanit në ndeshjen e kthimit të plejofit në Ligën e Konfetencës. Bjellorusët zhbllokuan rezultatin në minutën e 30-të, me golin e Artem Kontsevoi. Live: Liverpool – Inter dhe Bayern Munich – Salzburg Mirë se vini në raportimin drejtpërdrejt të ndeshjeve të kthimit në Astana përsëri në epërsi ndaj Ballkanit, shënon Beysebekov. NACIONALE. 8 orë më parë ... Astana Ballkani drejtpërdrejt 9 nëntor 2023 32 minuta më parë — Astana Ballkani drejtpërdrejt 9 nëntor 2023 21 sht 2023 — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt ... Astana KF Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 9 nëntor 2023 1 orë më parë — 25 korr 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Ludogorets Razgrad (TV drejtpërdrejt===) Ballkani Watch KF Ballkani live today Watch KF ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page