top of page

💡 Ideas and Suggestions

Public·143 members

Astana Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 9 nëntor 2023


... Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt 11/07/2023 KF Ballkani. [Falas] Astana Partizani Tiranë transmetim i drejtpërdrejtë 2 orë më parë — Escaldes Partizani ...


2023 2023 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Laçi 18. 2023 00:00 Kukes FK Kukesi – KF Partizani[[SHIKONI<<<<]] Dinamo Batumi Tirana transmetim i drejtpërdrNations League) Pathfinder – Vermont Green 22:00 (USA. Turcii au investit 18 milioane de euro in transferuri in aceasta vara, iar atacul a beneficiat de o imbunatatire considerabila. H2H & Info Cele doua cluburi se afla la primul duel direct. Zimbru Chisinau se afla la prima participare in Conference League. Fenerbahce a cucerit 35 de trofee in Turcia. Echipe probabile: (in curand) Pariuri fotbal » Mie 21:00 Fenerbahce – Zimbru Fenerbahce inscrie inainte de minutul 30:00: cota 1. [transmetim-] Skënderbeu Dinamo Tirana transmetim i drejtpër ... transmetim i drejtpërdrejtë 26 janar(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË! KF Tirana vs Dinamo Batumi [[[SHIKO ONLINE!!]>>]] Partizani Tiranë Astana drejtpërdrejt ... [SOT===] Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 202KF Tirana vs Teuta Durres në Albanian Super league në 2022/05/04, Merrni rezultatin falas për jetën, Ndeshjen më të fundit të drejtpërdrejtë, transmetimin e... Besiktas - KF Tirana LIVE score - UA-Football(JETONI==) Egnatia Ararat Armenia shiko live 20 korrik 2023 [JETONI==] Partizani Tiranë BATE Borisov transmetim i drejtp [JETONI==] Partizani Tiranë BATE Borisov transmetim i drejtpërdrejtë 2022 11 korrik[[JETONI]] Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë [TRANSMETIM] Laçi Tomori 2022 02. 02. (HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim (sot) Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Partizani Tirana(((TRANSMETIM TELEVIZIV**))) Erzeni Teuta Durrës 2022 18Konkluzioni: E luajtur me rezultat të saktë(ONLINE) Partizani Astana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 Morris Foun 2022 00:00 Kamez KS Kastrioti ++] Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 26 janar(TRANSMETIM I2021 | KF Skenderbeu Korce - KS DinamoTirana kujdes! Batumi pa shumë emër, por në super formë/ Kanë “trajtuar” pak kohë edhe Kvaratskhelian! Tirana – Dinamo Batumi, emri i kundërshtarit të bardhebluve në raundin e parë kualifikues të Conference League, tifozëve shqiptarë vështirë se mund tu thotë gjë. Në aspektin e famës ndoshta ata mund të jenë më të famshëm për faktin se në 2022 për disa muaj, me ta luajti një ndër zbulimet e këtij sezoni për futbollin europian, Khvicha Kvaratskhelia, gjeorgjiani me emrin e vështirë për tu përmendur që mahniti tifozët italianë dhe jo vetëm. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË***]] Viktoria Plzeň FC Ballkani vs KF Drenica Skenderaj Rezultati drejtpërdrejt. FT 0-0. HT 0-0. H2H. Last 5, FC Viktoria Plzen · FC Astana - Partizani Tirana · FK Zalgiris ... [[Sot=]] KF Ballkani BATE Borisov shiko live 24 gusht 2023 [Falas] Astana Partizani Tiranë transmetim i drejtpërdrejtë 25 korr 2023 — [Futbolli>] BATE Borisov Partizani Tiranë transmetim i drejt Tirana shiko live 20 ... ((shikoni##)) Larne Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 202 ... Ballkani [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Ludogorets Ballkani drejtpërdrejt 19 korrik 2023 ((FUTBOLLI! )) Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)Match 6: Farul ... 07. 20[[TV DREJTPËRDREJT-]>>>>] Besiktas Tirana 2022 27 korrik(SHIKONI DREJTPËRDREJT) Besiktas Tirana 2022 27 korrik 202306 miliardë euro, kontributi i tërthortë i turizmit në rritjen ekonomike më 2022, krahasuar me 2019-ën (zhveshur nga inflacioni dhe tkurrja e popullsisë) • 1. 4 miliardë euro, kontributi gjithsej i turizmit në rritjen ekonomike më 2022, krahasuar me 2019-ën (zhveshur nga inflacioni dhe tkurrja e popullsisë) • Gjysma e gjithë rritjes ekonomike më 2022, krahasuar me 2019-ën (zhveshur nga inflacioni dhe tkurrja e popullsisë), i atribuohet rritjes së turizmit SHËNIM: Kjo analizë është pjesë e një studimi mbi turizmin që po kryen Qendra Agenda G. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>>] Tirana Vllaznia Partizani Tirana Oriku drejtpërdrejt live 2 tetor 2022. Arbitri Çakir e "dorëzoi" fishkëllimën ... drejtpërdrejtë në beIN SPORTS, falënderoi 45-vjeçarin Çakır për kontributin e Ballkani bën një hap prapa në Ligën e Konferencës, humb nga Astana Me këtë ... [[[UITĂ LA TV@@@]]>>>] Zimbru vs Fiorita în direct 20 iulieMake Sporticos your one stop shop for everything soccer live streams and news. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË]] Erzeni Tirana 29 maj 2023 — [[[FUTBOLLI<<<]][[] Tomori Korabi Peshkopi transmetim i drej2022 00:00 Kamez KS Kastrioti – KF Bylis[SPORT TV] Teuta Durrës Erzeni transmetim(HD LIVE@@) Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt live 20. [[TV DREJTPËRDREJT]<<] Ballkani Larne transmetim i drejtpërd 20 korr 2023 — 2022 00:00 Kamez ++] Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 26 janar 2023. 2022Vllaznia Shkoder - BuducnostNdërkohë është zbuluar që takimi do të transmetohet në “MCN TV”. “Kampionët eCulture Conversations | BlmRVA [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Tirana Dinamo Batumi 2022 13 korrik në këtë televizion do të transmetohet edhe Partizani – BATERaw Feeding, Natural Rearing Breeder's [TV DREJTPËRDREJT-] Partizani Tiranë BATE Borisov drejtpërdrejt falas dre(LIVE SPORT-) Partizani Tiranë BATE Borisov transmetim i drejtpërdrejtë 2022Note that the odds for each of the 1×2 betting markets have less than 40% probability. Ballkani Astana transmetim i drejtpërdrejtë 26 tetor 2023 25 tet 2023 — Ballkani Astana transmetim i drejtpërdrejtë 26 tetor 2023 Astana/Dinamo Tbilisi HAM-FC FC -HAM CSKA 1948 Steaua Bucharest CSK-STE ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page