top of page

💡 Ideas and Suggestions

Public·143 members

Magyarország Szlovénia közvetítés 9 november 2023 Nézd online

2023. jan. 7. — MAGYARORSZÁG–SZLOVÉNIA 29–32 (13–13) ; Nagykanizsa, 3000 néző. ; V: Bolic, Hurich (osztrákok) ; MAGYARORSZÁG: Mikler R. – Pedro Rodríguez 2, Ancsin ...

Ez volt a nap eddigi legszebb magyar találata. A szünetben a szlovén csapat 17-13-ra vezetett. A hazaiaknak jobb volt a kapusteljesítményük és az első féldiő második részében eredményesebben is támadtak. Ezzel együtt sem volt reménytelen ez a meccs. A magyarok játékosa, Rodriguez is eredményes volt az első félidőbenFotó: Csudai Sándor - OrigoA második félidőt a szlovén csapat kezdte. A mieink kapujában Székely Márton állt Mikler helyett. Bujdosó Bendegúz góljával 17-14-re jöttünk fel, majd Leimeter is betalált, ezzel 17-15 lett az állás. A meccs ezen szakaszában sokkal jobban játszott Magyarország és Székely is remekül védett. Leimeter újabb gólja után már csak egy volt közte (17-16) és ekkor jött a második félidőben az első szlovén gól. Majd egy újabb, szóval, hamar visszaállt a közte három. Sajnos a szlovénok is megunták a gólnélküliséget és Horzen találatával mentek el kettővel. Ám Bodónak erre is volt válasza, miközben a magyar csapat sorozatosan emberhátrányban játszott. Azért ennyire nem voltunk durvák. Bóka Bendegúz lő a szlovének kapujáraFotó: Csudai Sándor - Origo26-25-ös állásnál sikerült megszerezni a labdát, de eladtuk, így a hőn áhított egyenlítés elmaradt. Ezekben a percekben azért nagyon érződött, hogy melyik csapat játszik otthon és milyen bírók vezetik a meccset (szlovénok). U21-es felkészülési mérkőzés: Magyarország-Szlovénia 2020. szept. 7. — U21-es felkészülési mérkőzés: Magyarország-Szlovénia - eredménykövetés A közvetítés betöltése néhány másodpercig eltarthat! Tetszett a cikk ... A 18. percben a szlovénok először vezettek három góllal, ráadásul Sipos Adrián kiállítása miatt emberhátrányban is játszott Magyarország. Hektikus volt a meccs, de a hazaiak rutinosan tartották az előnyt. Sőt, a 25. percben növelni is tudták, mert a tarthatatlan Vlah újabb góljával már 15-11 volt az állás. Mikler Rolandnak több jó védése is volt az első félidőbenFotó: Csudai Sándor - OrigoSok helyzetet hibázott el a magyar válogatott, ezért tudtak a szlovénok vezetni 3-4 góllal. A 28. percben Bodó Richárd unta meg a tétlenséget és lőtt egy iszonyatosan nagy gólt. Kézilabda livescore, élő kézilabda eredmények ... Magyarország NB I Magyar Kupa Málta Montenegró Németország Bundesliga Szlovénia Törökország Ukrajna Afrika Ázsia É. és K.-Amerika Európa EB EB - női ... [[[NÉZD ÉLŐBEN<<]]'''] Kazahsztán Észak-Írország közvetítés 2023. szept. 10. — 2 nappal ezelőtt — (SPORT##) Magyarország Litvánia adás közvetítés 20 június 2023 Finnország, Szlovénia, Kazahsztán, Észak-Írország, San- ... TV műsor MAGYARORSZÁG-LENGYELORSZÁG. Férfi felkészülési mérkőzés. M4 Sport+. november5. vasárnap 23:30. NÉMETORSZÁG-MAGYARORSZÁG. Női felkészülési mérkőzés. M4 Sport. Férfi kézi: Magyarország–Szlovénia felkészülési mérkőzés 2023. jan. 7. — MAGYARORSZÁG–SZLOVÉNIA 29–32 (13–13) ; Nagykanizsa, 3000 néző. ; V: Bolic, Hurich (osztrákok) ; MAGYARORSZÁG: Mikler R. – Pedro Rodríguez 2, Ancsin ... Az indulatok csak lassan csillapodtak, de a magyarok sorozatban két gólt lőve jöttek fel 24-21-re. Sajnos ekkor Bánhidi kapott 2 perces kiállítást. Az 51. percben 24-21-es hazai vezetésnél kezünkben volt a lehetőség a felzárkózásra, de eladtuk a labdát és Szlovénia dobott egy üres kapus gólt. Majd újabb két magyar találat következett ezen a végletekig hektikus meccsen: Bánhidi góljával 25-23 volt az állás. Székely Márton védett egy nagyot, majd Bodó dobott egy óriási gólt. Már csak egy volt a hátrány, s 6 perccel a vége előtt újra teljesen nyílt lett a mérkőzés. [Online] Szlovénia Finnország élő közvetítés 14.10.2023 2023. okt. 13. — Magyarország Bulgária élő közvetítés 27. [[FOLYÓ!!! ]] Finnország Svédország adás 15 - IAESTE Canada[[TV-T NÉZ! ]] Lettország Szlovénia élő ... U19: élő közvetítés lesz a magyarok Eb-selejtezőjéről - videó 2022. márc. 16. — Eb-selejtezőélőÉlő közvetítésFutsalmagyar válogatottMagyarországSzlovéniaU19-es válogatottvideóvideós tartalom. nb1. Szlovéniával csapnak össze ... A magyarok közül Bánhidi Bence lő a szlovénok kapujáraFotó: Csudai Sándor - Origo 3-3-as állásnál Lékai Máté lövése szétforgácsolta a kapufát. 4-4-nél több szlovén és magyar lehetőség is kimaradt. A mérkőzés ezen szakaszában a szlovén csapat vezetett egy-egy góllal, a mieink csak egyenlíteni tudtak. "A magyar csapat a szlovénok elleni meccs előttFotó: Csudai Sándor - OrigoA magyar válogatott kezdte a meccset, de az első támadásnál rögtön eladtuk a labdát, így a szlovénok egy gyors lerohanással szerezték meg a vezetést, Bombac volt a gólszerző. Az első magyar gólt a szélről Ancsin szerezte meg, ezzel lett 1-1 az állás, miközben Mikler Roland többször is jól védte a magyar kaput. Bóka Bendegúz szélről leadott lövésével már a magyarok vezettek (1-2), de a szlovén csapat pillanatok alatt egyenlített. Sajnos, a szlovénok kapusának, Urban Lesjaknak a teljesítménye is nagyot javult, így a 15. percben először vezetett két góllal a szlovén válogatott (9-7). Az újabb magyar támadásnál Szöllősi Szabolcs a bellóból a kapufára lőtt - pedig emberhátrányban volt a szlovén csapat. Aztán végre jött egy gyors magyar támadás és Rodriguez hozta fel a mieinket 9-8-ra. A "sajtóhelynek" nevezett kukszliból a fél pályát lehetett látni, a másik felét nem. Reklamálni nem nagyon volt érdemes, mert a zsúfolt csarnokban egyetlen talpalatnyi hely sem volt, ahová az asztalokat és a székeket le lehetett volna tenni. A ljutomeri kukszli, amit sajtóhelynek neveztekForrás: Csudai Sándor - Origo A két csapatnak ez volt az első meccse, mert két nap múlva, január 7-én, szombaton, Nagykanizsán is játszanak egymással a felek. A mérkőzésekkel kapcsolatban a magyar együttes szövetségi kapitánya a gyakorlás fontosságát hangsúlyozta: A hatékony védekezésen és a saját játékunk gyakorlásán, gyorsításán lesz a hangsúly a világbajnokságot megelőző felkészülési mérkőzéseken. Női kézi Eb: Magyarország–Szlovénia 2022. nov. 16. — MAGYARORSZÁG–SZLOVÉNIA 29–25 (14–14) Ljubljana, Stozice Aréna, 4263 néző. V: Merz, Kuttler (németek) MAGYARORSZÁG: Janurik – Győri-Lukács V ... Óriási győzelmet aratott a magyar férfi kézilabda-válogatottHiába vezetett öt góllal is a szlovén férfi kézilabda-válogatott, a magyar csapat óriási szívvel és határtalan akarattal megfordította a meccset és legyőzte idegenben a vendéglátót 28-27-re. A Ljutomerben megrendezett összecsapáson helyenként durva ellenszélben játszottunk, de Székely Márton, Bodó Richárd és Lékai Máté vezetésével nagyszerű győzelmet arattunk. Kiküldött munkatársunk helyszíni jelentése Ljutomerből, Szlovéniából. Egy héttel a svédországi férfi kézilabda-világbajnokság előtt a szlovén kisvárosban, Ljutomerben lépett pályára a magyar férfi kézilabda-válogatott. [ÉLŐ*] Magyarország Csehország és élő online közvetítés 2023. aug. 12. — — Magyarország Kanada élő közvetítés 9 má Szlovénia. közvetítés 16 (ÉLŐ ADÁS-) Magyarország ((FUTBALL*)) Csehország Szlovénia közvetítés 18.